TJ Němčice vs. FK Lubná 1959 3:1 (2:1)

Branky: R. Darebníček 2, Kříž - Chyla Petr

Rozhodčí: Hušek Josef

Neděle 27.10. 2019 14:00 hod.

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,U našeho neoblíbeného soupeře jsme začali vlažně a nechávali jsme domácím prostor k jejich hře. Do vedení jsme se dostali po střele Chyly, kterou domácí brankář nezvládl zachytit. Domácí do konce poločasu skóre po našich individuálních chybách. V první půli byli domácí lepší a zaslouženě vedli, my jsme se k ohrožení branky v podstatě nedostávali. Druhá půle byla o poznání lepší. Vyrovnávací branka vysela ve vzduchu. Ančinec orazítkoval hlavou břevno, poté Horák v samostatném nájezdu neuspěl. Tady se asi lámal zápas. V závěru domácí pojistili své vedení a my jsme odjeli domů s prázdnou. V prvním poločase byli lepší domácí, kteří si vytvořili náskok, který se ukázal být rozhodující. Ve druhé půli jsme byli lepší my, ale naše neproměněné šance nás stály body. Dnes zvítězila zkušenost Němčic nad mladostí Lubné. Gratulujeme domácím k vítězství."

Komentář k utkání, Michal Štěpánek, as. trenéra Nemčic: ,,Potkali se kvalitní soupeři. Průběh hry potvrdil postavení v tabulce a tento duel přilákal velký počet diváků. Nezačali jsme nejlépe, když v 10. minutě hostující hráč z dálky překvapil našeho gólmana a hosté se ujali vedení 1:0. Tato branka nás nepoložila, hráli jsme dobrý kombinační fotbal a ve 26. minutě po pěkné kombinaci středem hřiště zakončoval Radim Darebníček a srovnal na 1:1. Po třech minutách při nedorozumění hostující obrany Radim Darebníček strhl vedení na naší stranu. Po poločase se hra vyrovnala. Šance byly na obou stranách a v 88. minutě pečetil třetím gólem naší výhru Kříž. Klukům děkuji za předvedený výkon, bojovnost a vítězství. Musím také pochválit soupeře za předvedenou hru."

Sestava Lubné: Marák - Chyla, Havlík R., Havlík I., Scholz, Horák, Ančinec, Kašík O., Rybenský, Drápal, Železník. Střídali: Bačinský, Kulcsar

Sestava Němčic: Láník - Mádr, Lejsek, Kříž, R. Darebníček, Kadlec, Zlámal, Olša, Batoušek, Roman Darebníček, Holý. Střídali: Cejpek, Štěpánek.

Staší přípravka

TJ Pilana Zborovice vs. FK Lubná 1959 10:16 (2:6)

Branky Lubné: Šívara Michal 7, Vymětal Tomáš 5, Jakub Obdržálek, Mazel Matěj, Veselý Lukáš, Holubář Šimon